Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts 36°C
Paz 37°C
Pts 36°C
Sal 35°C
Turgutreis Gündem – Şahbaz’ın eşi Gül Şahbaz ve 3 çocuğuna yapılan Covit-19 testlerinin sonucu pozitif çıktı.
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla ailenin genel sağlık durumlarının iyi olduğu ve tedavilerine evde devam edildiği ifade edildi.
Kanber’in haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
“Geçmiş Dönem Ortakent-Yahşi Belediye Başkanı, İYİ Parti Kurucu İlçe Başkanı ve İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Onur Şahbaz’ın, Eşinin ve Çocuklarının Covit-19 Testinin Pozitif Çıktığını Üzülerek Öğrendim. Şahbaz Ailesine Allah’tan Acil Şifalar Dilerim. Genel Sağlık Durumları İyi, Evlerinde Tedavi Altındalar.”