Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts 36°C
Paz 37°C
Pts 36°C
Sal 35°C
Araç ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgede yıllardır eksikliği hissedilip, vatandaşlar ve STK’lar tarafından bölgede güvenli ve uygun bir üst geçit talebi üzerine aylar önce yapımına başlanan üstgeçidin projesini Karayolları gerçekleştiriyor.
Geçtiğimiz hafta fotoğrafını çekip, bilgi almak için önce Karayolları Muğla 26. Bölge Müdürlüğü’nü aradığımızda , bilgi almak istediğimiz konunun muhatabının “Karayolları İzmir 2. Bölge” olduğu söylendi. İzmir 2. Bölgeyi defalarca aramamıza rağmen, kamuoyu ile paylaşmak için gerekli bilgiyi edinemedik.
Çekilen fotoğraflardan söz konusu iş merkezi civarındaki akıllı kavşak yanında yapılan üst geçidin, yaya ve dezavantajlı bireylere uygun mimaride inşa edildiği gözlendi.