Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts 36°C
Paz 37°C
Pts 36°C
Sal 35°C
Turgutreis Gündem – Sosyal sorumluluk projesi kapsamında dün Okyanus Pansiyonda kalan barınmaya muhtaç, kimsesiz ve evsiz misafirlere eğitimciler konuk oldu.
Bodrum Mesleki Eğitim Merkezi yiyecek içecek bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan ikramlarımız sunulduğu ziyarette yine Bodrum Mesleki Eğitim Merkezimiz kuaförlük bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından saç kesimi, bakımı vb. işlemler yapıldı.
Projeye İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, şube Müdürleri Maral Takeş ve Günay Çınar da katıldı.
Aslan Korkmaz bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür ederek bu çalışmaların devam edeceğini belirtti.