Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts 36°C
Paz 37°C
Pts 36°C
Sal 35°C
Bodrumspor’un yeni açılan branşı voleybolda takımın kurulması için antrenmanlar başladı.
Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle kurulan kadın voleybol takımı, kariyerinde Türk Milli Takımı’nın yanı sıra Fenerbahçe ve Beşiktaş antrenörlükleri de bulunan Adnan Kıstak yönetiminde antrenmanlarına başladı. Ücretsiz olarak başlayan voleybol okulunda başarılı olan sporcularla kurulacak kadın voleybol takımı, ilk olarak bölgesel lige katılacak.
Voleybol okulu için kayıtlar devam ederken antrenmanlar, Gümbet Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek.