Site Rengi

DOLAR 32,3328
EURO 34,4601
ALTIN 2.436,02
BIST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla 25°C
Parçalı Bulutlu
Muğla
25°C
Parçalı Bulutlu
Cts 24°C
Paz 28°C
Pts 23°C
Sal 19°C

BIOR Sona Erdi

BIOR Sona Erdi
18.03.2024
A+
A-

 

Bu yıl 12.si düzenlenen Süperpar Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları (BIOR) ödül töreni ile sona erdi

Türkiye Yelken Federasyonu iş birliği, Bodrum Belediyesi ve Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen 12. BIOR, 17 Mart Pazar günü Bodrumspor Yelken Kulüp Şubesinde yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Ödül törenine Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulüp Başkanı Hadi Türk, Eski Yelken Federasyon Başkanı Azat Baykal, İMEAK DTO Meclis Başkanı Uğur Soyken, Azerbaycan Federasyonu Kafile Başkanı Burcu Algon, sponsor temsilcileri, antrenörler, hakemler, jüri üyeleri, yarışmacılar ve vatandaşlar katıldı.

Bodrumspor Kulüp Başkanı Hadi Türk hakemlere ve jüri üyelerine hediyelerini takdim etmesinin ardından yaptığı konuşmada organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hadi Türk, konuşmasının ardından ana sponsor SUPERPAR adına sponsor temsilcilerine teşekkür plaketlerini takdim etti. Azerbaycan Federasyonu Kafile Başkanı Burcu Algon BIOR 2024’ün en küçük sporcularına ve Antrenör Serkan Dalgacı’ya hediyelerini takdim etti.

Optimist Genel kategorisinde dereceler şöyle:

İstanbul Yelken Kulübünden Mehmet Erkut Budak birinci, Yalıkavak Yelken Kulübünden Cengiz Eren Güvenç ikinci, Bodrumspor Yelken Kulübünden Tayfun Türk üçüncü, Fenerbahçe Doğuş Yelken Spor Kulübünden Fikret Tacar dördüncü, Yalıkavak Yelken Spor Kulübünden Asaf Kaan Güvenç beşinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken Spor Kulübünden Yasemin Yıkıcı altıncı, Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Klubünden Alp Çınar yedinci, Tekirdağ Yelken Spor Kulübünden Hayrettin Eren Çakır sekizinci, Türkiye Optimist Junior Takımından Ahmet Arel Barut dokuzuncu, Galatasaray Spor Kulübünden Eren Kaan Erendemir onuncu oldu.

BIOR’da dereceye giren yarışmacıların ödüllerini almasının ardından çeşitli optimist araç, gereci ile optimist yelkeninin hediye edildiği çekilişin ardından 12. Uluslararası Bodrum Optimist Yarışları sona erdi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.