Site Rengi

DOLAR 18,6375
EURO 19,5350
ALTIN 1.060,92
BIST 4.940,80
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla 13°C
Az Bulutlu
Muğla
13°C
Az Bulutlu
Çar 13°C
Per 15°C
Cum 15°C
Cts 14°C

ULUSLAR ARASI ‘’BODRUM ÇAMLIK MTB CUP BİSİKLET YARIŞI’’ 2. KEZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ULUSLAR ARASI ‘’BODRUM ÇAMLIK MTB CUP BİSİKLET YARIŞI’’ 2. KEZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
29.05.2022
A+
A-

 

 

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Dağ Bisikleti Spor Kulübü tarafından; Muğla Valiliği, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Bodrum Kaymakamlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu destekleriyle organize edilen, ‘’Bodrum Bike Fest’’ kapsamındaki Uluslararası ‘’Bodrum Çamlık MTB Cup Bisiklet Yarışı’’ nın ikincisi Çamlık Mevkii’nde gerçekleştirildi.

 

Avrupa Hareketlilik Haftası ile başlayan ve gelenek haline gelen, Opet’in ana sponsorluğunda; Delta Bike, Giotech, Kipeo ve All Karia sponsorluk destekleriyle yapılan etkinliğe 9 ülkeden 70’in üzerinde sporcu katıldı. Zorlu bir parkurda heyecan dolu bir mücadele veren bisikletçiler, yarışın ardından düzenlenen kupa töreninde madalya ve kupalarını aldılar.

 

Kupa töreninde konuşma yapan Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Engin Doğan; Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Van’da gerçekleştirilen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’nda bulunması sebebiyle etkinliğe katılamadığını, Başkan Aras’ın selamlarını ve sevgilerini ilettiği konuşmasında Bodrum Belediyesi olarak, Bodrum turizmine katkı sağlayacak her türlü etkinliği desteklediklerini belirtti.

 

Konuşmanın ardından dereceye giren sporculara kupaları takdim edildi.

 

Dereceye giren sporcular:

Genç Erkekler:

  1. Salman Abdelsalam
  2. Taylan Tanrıverdi
  3. Emir Hüseyin Demirtaş

Genç Kadınlar:

  1. Melisa Dal
  2. Ceynur Gülçin Kuzu

Elit Erkekler:

  1. Felix Klausmann
  2. Fatih Güngör
  3. Osman Koç

Elit Kadınlar:

  1. Esra Kürkçü Akgönül
  2. Didi De Vries
  3. Elodie Kuijper

Master +35 Erkekler

  1. Mehmet Can Balcı
  2. Zeynel Akgönül
  3. İslam Çavaş

Master +40 Erkekler:

  1. Murat Yalçın

Master +45 Erkekler:

  1. Erman Balkın
  2. Evren Dinçsoy
  3. İbrahim Denizaslanı

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.